poprawić swoje golfa

Czy masz problemy z gorszymi uderzeniami w golfa? Często zmagamy się z huśtawką Golf z powodu poważnych wad huśtawki. Unikaj tych największych błędów podczas gry w golfa, graj dobrze i popraw swoją grę.

Brak rozgrzewki zrujnuje Swinga

Nic nie rujnuje twojej huśtawki szybciej niż próba trafienia jej 300 metrów od pierwszej koszulki bez rozgrzewania. Jest bardziej powszechny niż myślisz. To schorzenie jest powszechnie obserwowane na każdym lokalnym kursie w sobotę rano. Golfiści albo uważają, że są zbyt fajni, aby się rozgrzać, albo nie wiedzą, jak to zrobić. Przed rundą przećwicz torbę, wykonując łagodne huśtawki w każdym klubie, zaczynając od klinów i przechodząc do metali toru wodnego i kierowcy.

Nieodpowiednie trefl mogą utrudniać huśtawkę

Z jakiegoś powodu wielu golfistów ma wrażenie, że wszystkie kluby są takie same. Być może odbiorą zestaw w sprzedaży w lokalnym sklepie i zastanawiają się, dlaczego mają problemy z huśtawką.

Jak wiedzą doświadczeni golfiści, prawidłowe dopasowanie do odpowiednich kijów znacznie przyczyni się do wyeliminowania wielu wad huśtawki bez żadnego dodatkowego wysiłku golfisty.

Huśtanie się zbyt mocno

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci finezja golfa ugruntowała siłę gry. Częściami winni są producenci sprzętu, ponieważ większość ich rozmów marketingowych mówi o zwiększeniu mocy i odległości. Z drugiej strony po prostu odpowiadają na to, co mówią golfiści.

Ankieta po ankiecie pokazuje, że najważniejszą rzeczą dla golfistów jest większy dystans i siła. Starając się osiągnąć te cele, golfiści huśtają się zbyt mocno i zbyt szybko.

Chociaż prawdą jest, że szybsze uderzenie z technicznego punktu widzenia daje dłuższy strzał, piłkę należy również uderzyć w środek powierzchni kija. Przeciętny golfista nie ma umiejętności huśtania się z ogromną prędkością i czystego uderzenia piłki. Zwalniając, dasz czas zamachowi w odpowiedniej kolejności. Twoje strzały będą czystsze, otrzymasz zdrowy dystans i znacznie więcej spójności.