Dobra etykieta golfa

Golf to ekscytująca gra, która jest równie wciągająca. Jest jednak coś, co może osłabić ducha gry i zrujnować całą grę w golfa. I to nic innego jak właściwa etykieta golfa. Dla niewtajemniczonych etykieta golfa jest równie ważna jak gra w golfa. Ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli szukasz satysfakcjonujących wrażeń z gry w golfa, upewnij się, że ty i twoi golfiści przygotowują się do przestrzegania właściwej etykiety golfowej, aby każdy mógł się dobrze bawić.

Etykieta golfa

1. Milczenie jest złotem: Dzięki uprzejmości nie ruszaj się ani nie rób hałasu, gdy inny gracz jest w stanie wykonać putt. Może to rozpraszać gracza i może powodować koncentrację, więc po prostu bądź cicho. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również twojego telefonu komórkowego. Przełącz go w tryb cichy lub zostaw. Pierścień podczas huśtawki nie jest dobrą rzeczą.

2. Nie spiesz się, ale nie za dużo: jest całkowicie zrozumiałe, że czekałeś z niecierpliwością. Staraj się nie trwać zbyt długo, zanim zaczniesz z tym żyć. Czy pamiętasz tę mrowisko, „chodź, chodź”, że czułeś się, kiedy byłeś gotowy do podjęcia następnego dołka lub kiedy twój kolega zabrał wieczność, aby zrobić jej następny strzał? Zaufaj, że wszyscy tak samo do ciebie myślą. Staraj się nie używać więcej niż 30 do 45 sekund, aby sprawdzić kłamstwo, wybrać kij, przewidywać zamach i strzelić.

3. Utrata gry może być frustrująca, ale utrata spokoju jest znacznie gorsza. Wiele osób wybiera się na pole golfowe w celu relaksu. Staraj się nie niszczyć atmosfery. Jeśli poczujesz narastającą frustrację podczas gry, poświęć kilka sekund na „woo-sah” i zdaj sobie sprawę, że nie jest tak źle. To piękny dzień i grasz z przyjaciółmi, to coś, z czego możesz się uśmiechnąć.
4. Obserwuj, gdzie stoisz. Unikaj stawiania linii innym graczom. Jeśli zdarzy ci się być wystarczająco blisko, zgłoś się na ochotnika, aby oznaczyć piłkę dla drugiego gracza.

5. Szanuj zielony: pamiętaj, aby wymienić swoje działy. Spróbuj naprawić wszelkie uszkodzenia zieleni spowodowane huśtawką piłki lub butami. To jest po prostu właściwe.